FAIL (the browser should render some flash content, not this).

firmy samochody książki czesci nowe preparaty webmaster


Oferta 550

Do kogo kierowana jest oferta:


Oferta dla firm prowadzących działalność w branży motoryzacyjnej, prowadzących sprzedaż zarówno wszelkiego rodzaju części samochodowych jak również posiadających w swojej ofercie samochody używane.

co obejmuje Oferta 550:

indywidualny projekt graficzny
projekt graficzny wg indywidualnych ustaleń z klientem - możliwość obejrzenia dotychczas zrealizowanych projektów.
adres Internetowy dla Twojej firmy
wraz z ofertą udostępniamy dowolny nie zajęty na chwilę składania zamówienia adres subdomeny związany z nazwą firmy lub prowadzoną działalnością np.

www.twojafirma.auto-oferty.pl

istnieje również możliwość podpięcia do konta na którym znajduje się strona innej wykupionej przez Państwa własnej domeny firmy.
Oferta 50
Pakiet Oferta 50, czyli wpis reklamowy do przewodnika po firmach motoryzacyjnych www.firmy.auto-oferty.pl oraz konto hostingowe o powierzchni 50MB
system zarządzania treścią tekstów
system umożliwiający samodzielne zarządzanie poprzez prosty w użyciu panel administracyjny tekstami zawierającymi tytuł oraz treść tekstu. Dzięki niemu mogą Państwo w prosty sposób dodawać, usuwać, edytować lub zmieniać kolejność tekstów takich jak np. "O firmie", "Kontakt" czy "Usługi",
zobacz więcej
system zarządzania towarami
system składający się z dwóch części - panelu zarządzania kategoriami towarów możliwość edycji, dodawania, usuwania i zmiany kolejności kategorii towarów zawartych w strukturze drzewa - co oznacza, że mogą państwo dowolnie zarządzać podziałem kategorii na swojej stronie przykładową strukturą kategorii może tu być
"oferta \ części używane \ elementy karoserii \ drzwi"
zobacz więcej
druga część składa się z panelu zarządzania towarami w wybranej kategorii w któej definiują Państwo nazwę, zdjęcie z automatycznym wygenerowaniem miniatur użytych na stronie, cenę, opis oferowanego towaru, oznaczenie towaru jako promocję oraz możliwość zobaczenia i wygenerowania kodu aukcji - do wystawienia danego towaru jako aukcję Internetową.
zobacz więcej
system zarządzania ofertami samochodów
wraz z ofertą dostępny jest zintegrowany moduł obsługujący zarządzanie ofertami samochodów który dodatkowo zintegrowany jest z serwisem www.auto-oferty.pl
zobacz więcej
integracja z serwisem auto-oferty.pl
oferty samochodów widoczne na Państwa stronie automatycznie będą promowane w serwisie www.samochody.auto-oferty.pl wszelkie zmiany dokonane w ofertach będą automatycznie uwzględniane. Dodatkowo aktualnie losowo wybrana firma będzie zamieszczona na głównej stronie www.auto-oferty.pl w dziale: oferty firmy: Nazwa firmy gdzie będą prezentowane ostatnio dodane produkty tej firmy.
prekompilowane skrypty
Na koncie hostingowym zostaną umieszczone prekompilowane skrypty PHP za pomocą ionCube Encoder-a. Zapewnia to oprócz szyfrowania metody integracji z serwisem www.auto-oferty.pl, również zwiększenie szybkości wykonywanych skryptów dzięki uniknięciu potrzeby każdorazowego prekompilowania skryptów przy każdym wywołaniu strony.

Limity:

Oferta nie wprowadza żadnych limitów co do ilości oferowanych produktów, czy wprowadzonych samochodów, jedynym ograniczeniem jest pojemność konta czyli 50 MB oraz limit miesięcznego transferu 500 MB., które w razie ewentualnej potrzeby można dodatkowo wykupić.

Oferta cenowa:

Oferujemy Ofertę 550 w cenie 550 zł brutto. Cena ta obejmuje już utrzymanie konta hostingowego na okres 1 roku wraz z Ofertą 50, i jest zarazem jednorazowym kosztem instalacji systemu

Jeśli nasza oferta się Państwu spodoba i po roku będą Państwo zainteresowani przedłużeniem oferty o kolejny rok, będzie to związane jedynie z wykupieniem Oferty 50 na kolejny rok (50 zł brutto/rok).

Jeśli ilość przyznanego miejsca (50MB) okaże się zbyt mała istnieje możliwość dokupienia dodatkowej powierzchni zgodnie z obowiązującym cennikiem.

Przykładowa realizacja:

zapraszamy do odwiedzin strony: www.zlomowanie.auto-oferty.pl

Jak skorzystać z oferty:

Aby skorzystać z oferty, prosimy skontaktować się z nami aby ustalić projekt graficzny, domenę dla strony, oraz z opcjonalnymi dodatkowo wycenionymi indywidualnymi mechanizmami.

Twoja firma ma ofertę związaną z branżą motoryzacyjną ?
skontaktuj się z nami, oferujemy atrakcyjne warunki reklamy oraz współpracy!

© MIKNET 2005 - 2009 kwisonalia | kontakt